7 найдивніших напоїв, які можна знайти на Землі

Якщо задуматися, що люди п’ють і з чого роблять алкогольні та безалкогольні напої, можна тільки дивуватися їх винахідливості. Адже і в цих умільців не стоїть завдання зробити самий дикий коктейль з мерзенних інгредієнтів, вони просто думають про чудодійні властивості, наприклад, жаб’ячої шкірки або зміїної крові.

Сік перуанської жаби

Щоб виготовити цей цілющий, як стверджується, сік, місцеві жителі ловлять живих жаб в озері Тітікака і злегка вдаряють їх до каменю, щоб вони втратили свідомість або померли. Потім на череві жаби роблять два розрізи і кладуть в заздалегідь приготовлену настоянку з алое і маку. Через деякий час утворюється біла крохмалиста рідина на зразок молока, яка дуже пече горло, коли її п’єш. Зате цей напій підвищує витривалість і чоловічу силу.

Пандовий чай

Цей напій зроблений не з панд, як можна було подумати з назви, а з фекалій цих тварин. Цей факт нікого не бентежить, оскільки панди їдять бамбук, тільки 30% якого засвоюється, решта виходить природним шляхом. Кажуть, чай, заварений з цих «залишків» дуже смачний і корисний.

Коров’яча вода

Аюрведична медицина під цією назвою шифрує зовсім не молоко або кефір. Індуїсти здавна поклонялися коровам за те, що вони дають ці всі корисні продукти, але цим не задовольнилися. Замість прохолодних безалкогольних напоїв вони люблять вживати коров’ячу сечу, а також її використовують для лікування печінки, діабету і раку.

Пташине гніздо

Коли птахи в’ють гнізда, вони використовують власну слину для скріплення гілочок і пуху. Цю своєрідну сировину і призвичаїлися використовувати китайські цілителі. Вони подрібнюють пташині гнізда і настоюютіть на них воду. Отриманий напій, кажуть, відмінно зміцнює імунітет.

Слинне вино

Його ще називають «чіча», і на перший погляд цей напій виглядає абсолютно звичайно. Але не варто обманюватися. Його виробництво полягає в тому, що люди пережовують кукурудзяні зерна, щоб звільнити їх від крохмалю. Потім в отриману кашку ллють теплу воду, де вона бродить. Виходить вино не таке вже огидне на смак.

Лікер з ящірок

Для його виготовлення беруть трьох живих ящірок і кладуть в посудину, наповнену семидесятипроцентним спиртом. Потім щільно закривають. Ящірки і гекони в процесі настоювання виділяють певні речовини, які корисні для здоров’я і в контакті зі спиртом дають необхідний ефект.

Кров і Жовч кобри

Аррак – традиційний індонезійський алкогольний напій. Його отримують при змішуванні крові і жовчі кобри і витримуванні цієї суміші на спирті. Це не тільки смачно, але і корисно, оскільки корисно при респіраторних проблемах, і допомагає підвищити витривалість.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close