7 божевільних порад, які дійсно працюють. Але перевірити їх наважиться тільки божевільний

Наскільки достовірно зозуля пророкує кількість відведених років — ще невідомо, а от цвіркун точно може замінити термометр, в той час як золота рибка може виконувати функцію не тільки декору, але і міні-бару. Звучить дуже дивно? Тим не менш, це і справді можливо.

Тутка зібрав 7 порад, які теоретично можуть стати в нагоді, якщо під рукою не виявиться способу простіше вирішити проблему. Чим абсурдніше звучить інформація, тим легше вона запам’ятовується, тому будьте впевнені, що після прочитання статті вигляд мильних бульбашок почне хилити вас в сон, але про це в кінці статті.

1. Цвіркун замість термометра

Як дізнатися температуру повітря, якщо під рукою немає термометра, смартфона і телевізора? Просто знайдіть цвіркуна! Прислухатися до нього почав фізик Амос Долбеар і з’ясував, що інтенсивність стрекотіння залежить від температури навколишнього середовища. Тому, для того щоб дізнатися температуру, необхідно порахувати кількість виданих комахою звуків. Але потрібно враховувати і вид цвіркуна і краще знайти стеблового — він точно не обдурить. Отже, щоб розрахувати температуру, необхідно до кількості звуків за 15-секундний інтервал додати 40 (температура оцінюється за шкалою Фаренгейта). Для того, щоб розрахувати температуру за Цельсієм, необхідно підрахувати кількість звуків за 8 секунд і додати 5.

2. Дельфін замість тесту на вагітність

Відомо, що водні ссавці мають здатність отримувати інформацію за допомогою звукових хвиль. Хвилі звуку в головах дельфінів працюють як радар і їх основна мета — інформувати інших дельфінів про загрози, але також з допомогою цього способу можна виявити вагітність.

На думку експертів, завдяки ехолокації дельфіни можуть виявити плід і їх приваблюють вагітні жінки — вони підпливають до вагітної і видають біля її живота тріскучі звуки або притискаються носом до шкіри і починають «гудіти».

3. Зберегти зуб в кокосовому молоці

Неприємності часом трапляються і якщо ви або вам випадково вибили зуб, то шукайте кокос. Дослідження показало, що кокосова вода більш ефективна, ніж молочний або сольовий розчин, для збереження клітин сполучних тканин. Вибитий зуб необхідно занурити у кокосове молоко не пізніше, ніж через 30 хвилин після його втрати і вкласти в порожнину, з якої він випав, так міцно, як це тільки можливо, і негайно йти до лікаря.

4. Слон замість метеоролога

Дослідники 7 років спостерігали за переміщенням слонів і з’ясували, що ці тварини здатні відчувати наближення бурі на відстані понад 100 км. Тому, якщо поруч із вами виявився слон, дізнавайтеся у нього — брати вам завтра парасольку чи ні. Якщо слони раптом вирішили покинути місце, то на наступний день можна чекати на зливу.

5. Риба, яка гниє замість приладу нічного бачення

Багато тварин прекрасно бачать у темряві, на жаль, людині пощастило менше і довелося винаходити прилад нічного бачення, але що ж робити, якщо його немає під рукою? Альтернативу можна знайти в природі. Наприклад, шахтарі у XVIII столітті в англійському Ньюкаслі використовували рибу, яка гниє. Бактерії, які живляться гниючими рибами, дають досить біолюмінесцентного світла для освітлення шляху. Американські шахтарі знайшли приємніше джерело світла і заповнювали банки світлячками. Також ви можете пошукати в лісі біолюмінесцентні гриби, як це робили індонезійці в XVII столітті. Японці ж у часи Другої світової війни користувалися молюсками, які світяться для читання карт вночі.

6. Золоті рибки замість алкогольного напою

В чому тільки не виявляло алкоголь людство, ось і дісталися до золотих рибок. Виявилося, що алкоголь допомагає вижити рибкам в льодових умовах — коли озеро замерзає, то всі живі організми позбавляються доступу до кисню і рибки навчилися виробляти молочну кислоту. Правда, молочна кислота, яка накопичується в м’язових тканинах, починає отруювати організм, але рибки і тут не розгубилися і, перетворивши молочну кислоту в рідкий спирт, стали викидати його у воду. Вже здогадалися, як зробити з допомогою рибки алкогольний коктейль?
Дослідники визначили: щоб отримати пінту 4-градусного напою, необхідно золоту рибку покласти на 200 днів в закриту пивну пляшку з водою. Якщо вам захочеться напитися, то доведеться «законсервувати» всього лише близько 1 000 золотих рибок і додати трохи крижаної води.

7. Мильні бульбашки при безсонні

Якщо ви звикли рахувати перед сном овечок, але отара стає все більшою, а сон все рідшим, то можна вирішити цю проблему за допомогою мильних бульбашок. Перед тим, як лягти в ліжко, пускайте мильні бульбашки. Завдяки глибокому вдиханню організм насититься киснем, а при видиханні знизиться кількість вуглекислого газу. Втративши вуглекислий газ, судини головного мозку рефлекторно звузяться і захочеться спати.

А що вразило вас найбільше? Поділіться в коментарях!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close