6 частин тіла, про призначення яких ми не здогадувалися

Кожну секунду ми виконуємо якісь дії, не замислюючись про те, як же все-таки влаштований наш організм.

Тутка розповість про деякі особливості нашого тіла, про які ви, можливо, не знали до сьогоднішнього дня.

6. Глабелла

Напевно багато хто не знають про те, що частина обличчя, яка знаходиться між бровами, називається глабелла. Цю частину тіла використовують для вимірювання еластичності шкіри у пацієнтів з підозрою на зневоднення. Також ви можете перевірити по ній свої нервові рефлекси. Для цього потрібно трішки постукати пальцем по міжбрів’ю. Якщо ви почали моргати, а повіки трохи тремтять, значить, з рефлексами все в порядку.

5. Траґус (вловлює звуки зі спини)

Цей невеликий хрящик на зовнішньому вусі грає величезну роль при уловлюванні звуків, які лунають ззаду, і допомагає визначити, звідки прийшов звук. За рахунок відбиття звуків у внутрішнє вухо посилюються важливі частоти і підвищується чутливість.

4. П’ядь

Багато чули, але не багато хто знає, що пальці на руках можна використовувати як сантиметр. Спочатку ця давньоруська міра довжини була рівна відстані між розтягнутими пальцями руки — великим і вказівним. Було встановлено, що розмір давньоруської п’яді коливався в межах 1823 см.

3. Верхній м’яз губи

На багатьох знімках короля рок-н-ролу можна помітити, що одна частина його верхньої губи піднята. Ця фішка стала його візитною карткою. А назва у цього м’яза нехитра — м’яз верхньої губи. Він піднімає верхню губу, при цьому поглиблюючи носогубную складку.

2. Вуздечка під губою і язиком

Ці невеликі складки слизової оболонки потрібні для підтримки губ і язика. Завдяки вуздечці язик рухається у заданому напрямку і його рухи обмежені. У деяких людей настільки коротка вуздечка язика, що заважає їм говорити.

1. Холіус (відповідає за рівновагу)

Холіус — назва великого пальця ноги. Саме завдяки йому ми підтримуємо рівновагу, коли перебуваємо у вертикальному положенні. Він відштовхується від землі кожен раз, коли людина робить крок, і є опорою майже для 40 % ваги людини.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close