12 лякаючих збігів в історії, які межують з магією

Ми думаємо, що світ — величезний і хаотичний. Але не тут-то було! Наша “куля” дуже тісна і маленька, про що свідчать ці неймовірні історії. Більш того після їх прочитання починаєш всерйоз розуміти, що не все в ньому так просто і що дійсно є невидимі матерії, ниточки і Той, хто тримає їх у руках. Інакше все, що ви прочитаєте нижче, не сталося б…

1. Репортер BBC одного разу на вулиці запитав у перехожого чоловіка, чи пам’ятає він легендарне регбі “Евертон” – “Ліверпуль” в 1967 році, на що той відповів: “Звичайно, я ж брав у ньому участь”. Перехожим виявився воротар Томмі Лоуренс.

1
© vmirechudes.com

2. У 1913 Гітлер, Сталін, Троцький, Тіто і Фрейд жили у Відні в парі кілометрів один від одного і були завсідниками одних і тих же кав’ярень!

© vmirechudes.com

3. Єгипетська статуя, що відноситься до періоду Нового царства (1550 р. до н. е .. — 1050 р. до н. е..), підозріло схожа на померлого в 2009 році поп-короля Майкла Джексона.

3
© vmirechudes.com

4. Спортсмен Уолтер Саммерфорд за життя три рази ставав жертвою блискавки. Цікаво, що після його смерті блискавка вдарила вже в його надгробок, розколовши камінь навпіл.

4
© vmirechudes.com

5. У 1975 році в Детройті з вікна 14-го поверху випала дитина на голову Джозефа Фіглока. Рівно через рік на тому ж місці той же малюк випав на нього знову. Обидва рази все закінчилося благополучно.

5
© vmirechudes.com

6. У 1988 14 серпня помер знаменитий підприємець Енцо Феррарі. Футболіст Месут Озіл народився в тому ж році 15 жовтня, і він був як дві краплі води схожий на Енцо.

6
© vmirechudes.com

7. Чоловік, якому пересадили серце самогубці, одружився на вдові загиблого. У 69 він наклав на себе руки пострілом з пістолета, так само як і його донор.

7
© vmirechudes.com

8. За 14 років до загибелі Титаніка письменник Морган Робертсон створив роман “Марність” про трагедію аварії величезного лайнера “Титан”… Цікаво, що “Титанік” йшов по тому ж маршруту, що й корабель у книзі, на тій же швидкості і теж затонув від зіткнення з айсбергом.

8
© vmirechudes.com

9. У 1976 році художник-декоратор Джон Річардсон працював над фільмом “Омен”, де створив сцену обезголовлювання героїв в аварії. Його і асистентку Ліз Мур спіткала та ж доля: вони потрапили в аварію в п’ятницю 13-го біля містечка Оммен на 66,6 кілометрі траси.

9
© vmirechudes.com

10. В 1941 році Сталін відправив експедицію в Самарканд для відкриття гробниці Тамерлана. На плиті археологи знайшли напис: “Порушивший заповіт Тимура буде покараний, а по всьому світу вибухнуть жорстокі війни”. Про це передали Сталіну, але той відмахнувся… Її розкрили 21 червня 1941 року. На наступний день почалася війна.

10
© vmirechudes.com

11. Вмираючий від раку чоловік передав своєму синові перстень, який той втратив два тижні потому, коли плавав на річці. Через 39 років дайвер повернув перстень цьому чоловікові, який гинув від раку…

11
© vmirechudes.com

12. У 1835 році над Землею пролітала комета Галлея, а через два тижні після народився Марк Твен. В 1909 році він написав: “Я прийшов у цей світ з кометою і теж піду з нею”. Так і сталося: Твен помер 21 квітня 1910 року, на наступний день після чергового прильоту комети.

12_result
© vmirechudes.com

Фото заголовку vmirechudes.com
За матеріалами vmirechudes.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close