10 загадкових історичних знімків, до яких у нас дуже багато питань

Ці знімки були зроблені звичайними людьми на звичайну фототехніку і абсолютно точно не оброблялися в графічних редакторах. Але від цього питань стає тільки більше.

Тутка Тамка зібрав 10 реальних знімків, які більше схожі на кадри з фантастичних фільмів.

Чудовисько біля берегів острова Хук

© Scientific American

В інтернеті часто можна зустріти думку, що це знамените фото — всього лише фотошоп. Однак оригінальний знімок був зроблений ще в 1965 році, коли ніякого фотошопу ще не існувало. Фотограф Роберт Ле Серрек помітив підозрілий об’єкт в озері Хук в Австралії і тут же зробив фото, над яким досі сперечаються всі зоологи.

Вогні долини Хессдален

© hessdalen.org

Цей знімок був зроблений норвезьким фотографом на витримці 30 секунд і не є єдиним доказом існування дивних об’єктів, які світяться, що пролітають над долиною Хессдален. Спектральний аналіз показує, що цей об’єкт складається з кремнію, заліза і скандію. Вчені досі не знають, що це таке.

«Чорний лицар»

© NASA

Вперше штучний супутник зняв цей непізнаний об’єкт в 1960 році, і фахівці NASA тут же назвали його «Чорним лицарем». З тих пір загадковий об’єкт неодноразово бачили: він то з’являється, то зникає з орбіти Землі. Вчені кажуть, що це уламок штучного походження.

Babushka Lady

© History Channel

22 листопада 1963 року в Далласі був застрелений американський президент Джон Кеннеді. У той день на місці злочину фотографи зробили багато знімків, на деяких з них виявилась загадкова жінка, яка однією рукою тримала камеру. Спецслужби довго намагалися знайти цю пані, так як вона могла зняти вбивство президента на камеру. Однак всі спроби встановити її особу виявилися провальними. Невідому жінку прозвали Babushka Lady, так як вона носила на голові хустку, зовсім як російські бабусі.

Падіння

© Wikipedia Creative Commons

Цей знімок зробив фотограф Річард Дрю в день теракту 11 вересня, в лічені години фото облетіло весь світ. Багато відзначали дивне положення тіла чоловіка: він падає, практично витягнувшись у пряму струну, що дуже складно зробити фізично. Особистість людини на фотографії так і не вдалося встановити, хоча дуже багато американці стверджують, що впізнають на цьому знімку своїх близьких.

Невідомий бунтар

© Wikipedia Creative Commons

Це фото було зроблено в Пекіні під час заворушень 1989 року. На площі Тяньаньмень невідомий чоловік півгодини утримував колону танків, загороджуючи дорогу своїм тілом. І хоча знімок з’явився на перших сторінках найвідоміших журналів світу, ім’я та подальша доля чоловіка досі невідомі.

Мобільний телефон у фільмі Чапліна

© Charles Chaplin Productions

У 2010 році вийшов DVD з бонусними кадрами зі зйомок фільму Чарлі Чапліна «Цирк» 1928 року. На одному з кадрів можна помітити жінку, яка тримає в руці щось дуже схоже на мобільний телефон. Режисер Джордж Кларк заявив, що вважає ці кадри доказом подорожей у часі. А багато скептики впевнені, що цей кадр — всього лише дурний маркетинговий хід.

Космонавт з Солуэй-Ферт

© Wikipedia Creative Commons

У 1964 році Джим Темплтон фотографував свою 5-річну дочку за містом. І хоча Темплтони стверджують, що крім них там не було ні душі, під час проявлення фото з’явилася виразна фігура, що виглядає з-за голови дівчинки. Послідував аналіз показав, що фото не піддавалося ніяким змінам.

Ескадрон сера Годдара

© Skeptic

Фотоальбом ескадрону сера Годдара, який воював у Першій світовій, містить одну дивну фотографію. В людині, яка стоїть в самому задньому ряду, всі учасники ескадрону після проявлення фото впізнали свого товариша Фредді Джексона, який загинув за 2 дні до того, як був зроблений цей знімок. А в той день, коли ескадрон фотографувався, пройшли похорони Фредді.

Піраміди Місяця

© NASA

Це фото було зроблено під час місії «Аполлон-17» і в архіві значилося як засвічене. Однак після того, як фахівці попрацювали над контрастністю знімка, вони побачили контур чогось, дуже схожого на піраміду. Це дає багатьом підставу стверджувати, що на зворотному боці Місяця є піраміди.

Фото заголовку Scientific American
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close