9 акторів, які повторюють улюблену фішку в кожному фільмі

Багато хто з нас безпомилково визначать творця фільму за його фірмовим знаком. Наприклад, якщо в кадрі більше двох осіб одночасно направляють зброю один на одного, це, звичайно ж, обожнюваний Квентін Тарантіно. Виявляється, улюблені прийоми є не тільки у режисерів, але й у багатьох виконавців ролей.

Тутка зібрав 9 фішок, які наші улюблені актори повторюють так часто, що ті цілком можуть вважатися їх фірмовим знаком.

Капелюхи Джонні Деппа

© disney
© filmdistrict   © warnerbros   © uphe

Майстерно зіграних актором Джека Горобця, Віллі Вонка або Божевільного Капелюшника неможливо уявити без головного убору. Носять їх не тільки казкові персонажі, але і звичайні люди, яких грає актор. Фанати Джонні Деппа відзначають, що і в реальному житті йому теж подобаються капелюхи.

Ораторське мистецтво Семюела Л. Джексона

© Altitude Film Entertainment
© miramax   © universalpictures

Семюел Л. Джексон дуже любить патетично декламувати свій текст. Обкатавши перший раз цю фішку в «Кримінальному чтиві», актор і далі продовжує радувати глядачів своїм умінням емоційно вести діалог.

Шедевральні тости Леонардо Ді Капріо

© warnerbros
© FOX   © paramount   © sonypictures

Ніхто не скаже тост краще, ніж це зробить Леонардо Ді Капріо. Перший свій келих в кадрі актор підняв ще на початку кар’єри, в ролі юного і закоханого Джека Доусона в «Титаніку». Потім він майстерно робив це в стрічках «Джанго», «Вовк з Уолл-стріт» і, безсумнівно, «Великий Гетсбі».

Спринтер Том Круз

© paramount
© universalpictures   © paramount   © paramount

Бігти як Том Круз — фраза, яку хоч один раз всі ми чули. І дійсно, акторові доводиться багато бігати на екрані. В одній тільки «нездійсненної місії» актор намотав пристойну кількість кілометрів. І при яких обставинах б не втік Том Круз — потоп, вибухи, пустеля, — треба віддати належне: у нього це чудово виходить.

«Палець долі» Харрісона Форда

© warnerbros
© paramount   © foxmovies   © lucasfilm

Харрісон Форд дуже любить вказувати пальцем, адже практично в кожному фільмі він використовує цей жест по відношенню до того, хто йому заважає або посягає на благополуччя героя. «Перст долі» (саме таку назву отримала в інтернеті фішка актора) вперше можна було побачити в «Зоряних війнах», а потім і в інших роботах.

Крута амазонка Мішель Родрігес

© sonypictures
© ABC   © universal pictures   © pitchblack pictures

Якщо у фільмі грає Мішель Родрігес, можна з упевненістю сказати, що її героїня обов’язково буде битися краще всіх героїв чоловічої статі в картині. Актриса не просто повторює рухи з фільму у фільм, вона грає дуже схожих персонажів, у яких навіть костюми мало чим відрізняються.

Завжди розслаблений Тім Рот

© warnerbros
© gaumont   © FOX   © weinstein

Неважливо, кого грає британський актор — спеціаліста з брехні або принца Монако, — кожен його персонаж обов’язково знайде привід для того, щоб прийняти розслаблену позу і вальяжно розкинутися в кріслі.

Сцени в стилі ню з Мелом Гібсоном

© warnerbros
© paramount   © wornerbros   © paramount

Мел Гібсон у прекрасній фізичній формі, і це ми можемо спостерігати у багатьох фільмах, де він знімається. Адже набагато частіше, ніж інші актори чоловічої статі, він демонструє в кадрі своє тіло з мінімальною кількістю одягу. А ще Мела Гібсона можна вважати піонером сцен ню, так як почав він це робити ще в далекому 1987 році у фільмі «Смертельна зброя».

Вічно голодний Бред Пітт

© warnerbros
© FOX   © universalpictures   © paramount

Найчастіше актори грають реальних людей, тому немає нічого дивного, що іноді їм доводиться їсти в кадрі. Але Бред Пітт робить це майже завжди, причому настільки переконливо, що спостерігаючи, як він управляється з їжею, так і хочеться відкрити дверцята свого холодильника.

Фото заголовку FOX   paramount   sonypictures
За матеріалами warnerbrosl

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close