15 фільмів для тих, хто втомився від банальних сюжетів

Ні для кого не таємниця, що світовий кінематограф страждає від величезної кількості різних штампів, одноманітних поворотів сюжету, плоских персонажів і всіляких сіквелів, пріквелів та інших вже реалізованих на великому екрані ідей. Якщо ви втомилися від однотипних фільмів, наш список вас безумовно порадує. Адже тут зібрані стрічки з по-справжньому нетиповими лініями і героями, які освіжать ваше сприйняття сучасного кіно.

1. Реальні упирі (2014)

What We Do in the Shadows

Псевдодокументальне кіно про трьох сусідів-безсмертних вампірів, які намагаються вижити в сучасному світі.

2. Все ще Еліс (2014)

Still Alice

Еліс — шановна професор лінгвістики, кохана дружина і мама. Її життя кардинально змінюється, коли вона дізнається, що у неї хвороба Альцгеймера, і перебувати в своєму розумі їй залишилося не довго.

3. Гордість (2014)

Pride

У розпал загального страйку шахтарів у Великобританії активісти ЛГБТ-руху вирішують зібрати гроші для підтримки сімей шахтарів. На диво, суворі гірники зовсім не раді такій допомозі.

4. Божевільні (2014)

The Road Within

Троє пацієнтів клініки, з харчовим розладом, з синдромом Туретта і з обсесивно-компульсивним розладом, викрадають машину у свого лікуючого лікаря і їдуть на море.

5. Колонія Дігнідат (2015)

Colonia

Під час військового перевороту в Чилі молодого фотографа-революціонера викрадають і відправляють в загадкову закриту колонію — поселення, яке стало політичною в’язницею і використовується таємною поліцією Чилі для тортур і вбивств.

6. Пам’ятати (2015)

Remember

Двоє пенсіонерів-євреїв, що страждають деменцією і прикуті до інвалідних крісел, знаходять нациста, який мучив їх в таборі Аушвіц, і збирають усі свої сили, знання і гроші, щоб дістатися до нього і зробити відплату.

7. Помста від кутюр (2015)

The Dressmaker

Міртл повертається в рідне місто. В ньому нічого не змінилося: ті самі будинки, ті ж люди, все та ж брехня про те, що, будучи маленькою, Міртл вбила людину.

8. Служниця (2016)

Agasshi

Молода Соку влаштовується в маєтку особистою служницею багатої спадкоємиці з метою втертися в довіру до господині і згодом обібрати до нитки. Але несподівано для всіх служниця закохується в свою пані.

9. Капітан Фантастік (2016)

Captain Fantastic

Сімейна драма про батька і його шість дітей, що живуть у лісовій глушині, яким доводиться зіткнутися з сучасним світом через загибель матері сімейства.

10. Едді «Орел» (2016)

Eddie the Eagle

Надихаюча історія про самого невезучого, неспортивного і непідготовленого спортсмена у світі, який потрапив на Олімпіаду тільки завдяки своїй завзятості.

11. Розплата (2016)

The Accountant

Аутист Крістіан жонглює двома життями: вдень він занудний бухгалтер, а вночі він підробляє аудитором для найбільш небезпечних злочинних організацій.

12. Учень (2016)

Ученик

Підліток-мораліст Веніамін, прочитавши і зазубривши Біблію напам’ять, оголошує війну загальним порокам, доводить до істерики своїх однокласників і завучів, майже виживає вчителів і жорстоко «карає» свого друга-гея.

13. Франц (2016)

Frantz

Ганна, яка втратила на Першій світовій війні нареченого Франца, випадково знайомиться з його другом — Андрієном. З часом з’ясовується, що саме Андрієн вбив Франца, а познайомився з його нареченою тільки для того, щоб попросити вибачення.

14. Це всього лише кінець світу (2016)

Juste la fin du monde

Через 12 років після своєї втечі з дому Луї приїжджає в рідне місто, щоб побути в колі сім’ї та оголосити близьким про свою швидку смерть. Але чи захочуть вони слухати його?

15. Незважаючи ні на що (2017)

Mein Blind Date mit dem Leben

Молодий хлопець по імені Салія влаштовується на стажування мрії в престижний готель Мюнхена. От тільки з-за погіршення зору його можуть звільнити. Довго Салія зможе приховувати свою недугу?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close