13 історій з фільмів жахів, які виявилися реальними

Найбільш видовищними фільмами стають ті, що мають за основу реальну історію, але стає по-справжньому моторошно, якщо цей прийом використовують для такого жанру, як жахи.

Тутка дізнався про 13 найстрашніших історіях, які на жаль, виявилися не фантазією режисерів.

1. Змій і веселка (1988)

Сюжет фільму: антрополог з Гарвардського університету вирушає на Гаїті з метою отримання зразків таємничого порошку, що пригнічує психіку та всі рухові функції людини.

Реальна історія: фільм знятий на основі книги Девіса Уейда «Змія і веселка». Девіс особисто зіткнувся зі страшною наукою, яка сягає давнини. У книзі він писав про свій надзвичайний досвід процесу зомбіфікації.

2. Людина-метелик (2002)

Сюжет фільму: репортер Джон Кляйн збирається разом з дружиною Мері придбати будинок. Після огляду одного варіанту відбувається автомобільна катастрофа, після якої Мері стверджує, що бачила незрозумілу і дивну істоту.

Реальна історія: фільм знятий за книгою Джона Кіла, який вивчав розповіді очевидців щодо появи людини-метелика і проводив власне розслідування. Востаннє загадкового монстра бачили напередодні зруйнування Срібного мосту, під час якого загинули 46 осіб.

3. Монстр (2003)

Сюжет фільму: Ейлін Ворнос заробляє на життя проституцією і при зустрічі з черговим клієнтом стає жертвою побиття і насилля. Їй вдається дотягнутися до своєї сумочки з револьвером і вбити його. Після цього випадку жінка повертається на трасу і продовжує вбивати клієнтів. Проте у неї є свій кодекс честі: вона не чіпає людей, які не видаються їй покидьками.

Реальна історія: у фільмі зображена правдива історія Ейлін. Ворнос була засуджена і отримала 6 смертних вироків. Страта відбулася 9 жовтня 2002 року.

4. Привид Червоної ріки (2005)

Сюжет фільму: на чесну і шановану родину Белл впало прокляття. До їхнього будинку почав навідуватися привид, який намагався вбити одного з членів сім’ї.

Реальна історія: про історію родини Белл, що зазнала нападів таємничого духу, написано 35 книг. Щось на протязі декількох років мучило сім’ю, робило їх життя нестерпним і в результаті вбило голову сімейства. Смерть Джона Белла є єдиною в історії Америки, яка була задокументована як смерть через привида.

5. Жах Амітівілля (2005)

Сюжет фільму: молода подружня пара з трьома дітьми переїжджають до свого нового будинку. Щасливі власники купили житло за дуже низькою ціною. На жаль, вони не знають, що попередні господарі загинули жахливою смертю. Дивні події, які починають відбуватися навколо сім’ї, змушують їх повірити в те, що щось жахливе ховається в їхньому будинку.

Реальна історія: Рональд Дефео 13 листопада 1974 року вбив свого батька, матір, двох сестер і двох братів. Саме його історія стала основою фільму. У цьому вбивстві багато містичних деталей, проте суд визнав Дефео осудним і засудив до шести термінів по 25 років (150 років в цілому).

6. Американський злочин (2007)

Сюжет фільму: батьки двох дівчаток (Сільвії та Дженні) вирішили поїхати на заробітки. Дітей залишили під опікою Гертруди Банішевськи за оплату, але через два тижні запізнюється щотижневий грошовий переказ на утримання дівчаток. Гертруда задумує покарати Сільвію і Дженні.

Реальна історія: вбивство Сільвії Лайкенс – найстрашніший злочин штату Індіана. Важко уявити, що така історія не вигадка режисера, а дії реальних людей. Діти Гертруди і сусідів били Сільвію і піддавали жорстоким тортурам. Найжахливіше – бездіяльність місцевих жителів, які знали про те, що твориться в будинку Банішевських і не прийшли на допомогу.

7. Первісне зло (2007)

Сюжет фільму: на рахунку цього серійного вбивці більше жертв, ніж у Джека-Різника, Теодора Качинського і Чикатило разом. Його багато разів намагалися вбити, але щоразу переслідувачі в кращому випадку ловили облизня, а в гіршому – ставали новими жертвами.

Реальна історія: фільм заснований на реальній історії гігантського 6-метрового крокодила на ім’я Густав. Вважається, що йому близько 65 років і він з’їв понад 300 осіб. Відомі численні спроби приїжджих мисливців або місцевих жителів вбити цього крокодила, в тому числі із залученням військових з АК-47 і використанням вибухівки, але він досі живий.

8. Підміна (2008)

Сюжет фільму: після зникнення Волтера Коллінза (сина Крістін) поліція повертає матері зовсім іншого хлопчика. Зневірившись у відновленні пошуків, Крістін звертається до журналістів. Але міській владі це невигідно, її визнають поганою матір’ю і оголошують божевільною.

Реальна історія: вайнвілльські вбивства в курнику – шокуюча серія викрадень і вбивств хлопчиків в Лос-Анджелесі. Для знищення тіл використовувалася негашене вапно, а останки закопувались на території ранчо. Кілька трупів все ж було упізнано, одним з яких, імовірно, був Волтер Коллінз. Тепер ви знаєте про всі жахи цього фільму.

9. Двері (2012)

Сюжет фільму: на популярне радіошоу зателефонував переляканий хлопець, який розповідає про людей-тіней, які приходять вночі і жорстоко вбивають своїх жертв.

Реальна історія: творці фільму «Двері» взяли за основу феномен «людей-тіней». З наукової сторони таке явище можна пояснити як оптичну ілюзію . Вчені проводили експеримент: в ході електричної стимуляції мозку пацієнтка, яка страждає на епілепсію, відзначала, що позаду неї хтось є і повторює кожен її рух, а коли лікарі попросили взяти і прочитати те, що написано на картці, дівчина повідомила, що «привид» намагається вирвати картку з її рук.

10. Закляття (2013)

Сюжет фільму: сім’я Перон переселяється в новий будинок і виявляє, що вони не єдині мешканці – несподівано грюкають двері, відчувається холод і запах гнилизни, діти бачать незрозумілі відображення в дзеркалах. Вони звертаються за допомогою до подружжя Уоррен, відомих екзорцистів.

Реальна історія: у 1970 році одна жінка купила в подарунок своїй дочці-школярці ляльку. Дівчинка забрала її з собою до коледжу, але незабаром вона і її сусідка по кімнаті відчули, що лялька живе своїм життям. Дослідники паранормального Ед і Лоррен Уоррен, які розслідували цю справу, прийшли до висновку, що в Аннабель сидить злий дух. Зараз лялька знаходиться в їх окультному музею в штаті Коннектикут.

11. Визволи нас від зла (2014 року)

Сюжет фільму: поліція Нью-Йорка розслідує серію тривожних і загадкових злочинів. Один з офіцерів звертається за допомогою до фахівця з екзорцизму, щоб позбавити місто від диявольської напасті.

Реальна історія: фільм заснований на розповідях сержанта поліції 46-го ділянки в Бронксі (Нью-Йорк) Ральфа Сарчі, який випустив книгу під назвою «Остерігайтеся ночі». Ральф описав досвід роботи сержанта в поліції, зокрема розслідування декількох справ, в яких присутня містика.

12. Лялька Роберт (2015)

 

Сюжет фільму: Паулу і Джейн довелося звільнити свою літню хатню робітницю Агату, яка ставала все більш забудькуватою і злісною. Незадоволена стара перед від’їздом подарувала сину колишніх господарів ляльку, яку звуть Роберт. Після від’їзду Агати в будинку починають відбуватися незрозумілі речі.

Реальна історія: ця лялька стала натхненням для багатьох фільмів. І в житті Роберт був подарований зі злим нахилом – в якості помсти за погане ставлення до покоївки. Згідно з розповідями очевидців, в будинку відбувалися страшні і страшні речі: лялька підморгувала або переміщувалася з кімнати в кімнату з величезною швидкістю.

13. Нічний жах (2015)

Сюжет фільму: режисер фільму взяв інтерв’ю у кожного з учасників проекту і відтворив те, що відбувається з ними уві сні. У документальному фільмі жаху розкрита природа нічних кошмарів на прикладі 8 осіб. Всі 8 осіб бачать схожі сни, в яких до них приходить загадкова чоловіча тінь.

Реальна історія: фільм досліджує феномен під назвою «сонний параліч» . На прикладі восьми учасників проекту глядач детально побачить стан, який наступає, коли людина практично прокинулася, але її свідомість залишається скутою – вона сприймає рухи навколо себе, але не може керувати своїм тілом.

Бонус: що бачить телефон у вашому будинку, чого не бачите ви

Неприємно, коли хтось стоїть за спиною. Особливо, якщо цей хтось не звичайна людина, а цілком собі такий страшний привид. Дівчина хотіла помінятися обличчями з ведмежатком, але програма виявила іншу особу.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker