11 фільмів, які підривають мозок

Бувають фільми, які недостатньо подивитися один раз. Їх сюжет настільки карколомний, що ми прокручуємо події цих кінострічок в своїй голові знову і знову, намагаючись нарешті все розкласти по поличках.

Тутка підібрав для вас незвичайні фільми, які повністю занурюють глядача в атмосферу таємниць й інтриг, а після перегляду залишають море запитань.

Відступ

Backtrack

Психоаналітика Пітера Бауера мучить почуття провини через трагічну смерть доньки. Щоб впоратися з депресією, він занурюється в роботу, однак і в ній він не може знайти заспокоєння – його пацієнти поводяться дивно. Бауеру починає здаватися, що ці люди – лише плід його уяви. Пізніше він знаходить інформацію, яка доводить, що всі вони давно померли. Гнітюча атмосфера, інтригуюча зав’язка і моторошні моменти вам гарантовані.

Служниця

Agasshi

На перший погляд, сюжет досить простий: аферист на прізвисько Граф за допомогою неписьменної бідної дівчини Соку хоче заслужити довіру, а пізніше і закохати в себе багату японку Хідеко, щоб в результаті отримати її гроші. Але в ході фільму ця історія настільки заплутується, що стає абсолютно незрозуміло, хто кого обманює. Ця картина – красива і хитросплетена еротична драма, яка ще раз підтверджує, що на Сході потрібно бути обережним.

Перевага

Transcendence

Вчений Вілл Кастер працює над комп’ютером, який перевершить за здібностями найкращі інтелекти людства. Однак радикальне антитехнологічне угруповання хоче перешкодити йому і здійснює серію терактів, в результаті яких Кастер виявляється смертельно поранений. Рідні науковця змушені перенести його свідомість на суперкомп’ютер, не уявляючи, до чого це призведе. Усім шанувальникам фільмів «Матриця» і «Люсі» дивитися обов’язково.

ARQ

Арка

Цей фільм називають герметичним варіантом «На межі майбутнього», оскільки герої так само замкнені в часовій петлі. Дія відбувається в лабораторії, де знаходиться генератор ARQ – нове джерело енергії, здатне врятувати людство. За ним полюють загарбники в масках, а головні герої намагаються приховати його за будь-яку ціну. Незважаючи на вже звичний прийом, фільм дивитися справді цікаво, а передбачити розв’язку майже неможливо.

Лофт

The Loft

П’ятеро одружених друзів відважуються на авантюру – разом вони знімають квартиру для того, щоб водити туди коханок. Все йде як по маслу, поки вони не знаходять в квартирі тіло вбитої жінки. Звичайно, всі вони починають підозрювати один одного, а глядачеві надається право самому відгадати, хто ж це був. Інтерес підтримується брудними таємницями, що випливають на поверхню під час своєрідного розслідування.

Нерв

Nerve

Випускниці школи Ві потрібні гроші на коледж. Через це вона вирішує взяти участь у відеогрі «Нерв», де глядачі голосують за те, яке завдання повинні виконати учасники, а останні отримують за його виконання непогані гроші. Ві знайомиться з Йєном і скоро друзі починають працювати в парі. Але досить швидко завдання стають небезпечними для життя, а вихід з гри все менш можливим. Стрічка постійно тримає в напрузі та не відпускає до закінчення.

Вулиця Монстро, 10

10 Cloverfield Lane

Мішель потрапляє в автомобільну аварію, а прийшовши до тями, опиняється в підвалі чужого будинку. Все виглядає як викрадення, але передбачувані викрадачі запевняють дівчину, що врятували її, адже на поверхні сталася страшна катастрофа і життя там тепер неможливе. Мішель не вірить їхнім словам, але скоро знаходить цьому жахливі підтвердження. Цей фільм – чудовий, грамотно знятий трилер, фінал якого навряд чи можна передбачити.

Поза собою

Self / less

Літній мільярдер Деміен Хейс дізнається, що смертельно хворий. Несподівано він отримує пропозицію від компанії, яка може перемістити його свідомість в тіло молодого чоловіка, створене методами генної інженерії. Все складається чудово – нове життя і роки задоволень попереду, але скоро Деміен починає здогадуватися про походження свого нового тіла. Фільм змушує замислитися, наскільки далеко ми готові зайти в своєму бажанні відсунути дату смерті.

Подарунок

The Gift

Саймон і Робін живуть розміреним, заздалегідь спланованим сімейним життям. Спокій руйнується, коли на горизонті з’являється Гордо – колишній однокласник Саймона. Він організовує несподівані зустрічі і дарує подружжю подарунки. Незабаром Робін дізнається про страшну таємницю, що зв’язує її чоловіка і Гордо. Чи може вона довіряти йому після цього? Тонкий психологічний трилер, в якому інтрига зберігається до фінальних кадрів.

Роги

Horns

Іг Перріш живе в маленькому американському містечку, майже всі жителі якого впевнені в тому, що хлопець винен у смерті своєї дівчини. Одного ранку у Іга на лобі виростають роги. Разом з ними він отримує паранормальні здібності: в присутності Іга люди говорять тільки правду. Перріш використовує цей дар, щоб дізнатися, хто насправді вбив його дівчину. Страшенно містичне й інтригуюче видовище, де розкривається акторський талант Деніела Редкліффа.

Екстрасенси

Solace

Джон Кленсі – екстрасенс, який не раз допомагав агентам ФБР в розкритті складних справ. Його новий противник – незвичайний вбивця, здатний передбачити майбутнє, а отже він вже на кілька кроків попереду Джона. Фільм сповнений трагічності і залишає багато матеріалів для роздумів, а акторський склад в особі Гопкінса і Фаррелла відразу притягує увагу до стрічки.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker