Три загадки, які під силу тільки тим, хто з логікою на ти

Хороші загадки розвивають спостережливість і дедукцію, а ще чудово тренують звивини. Тому, якщо ваш мозок сьогодні наполегливо відмовляється прокидатися і працювати, пропонуємо вам показати йому ці цікаві задачки.

Ми в Тутка впевнені, що ви впораєтесь з усіма завданнями, а відповіді на них ми просто залишимо у кінці статті. Так, про всяк випадок.

1.

Ну як, впоралися? Давайте розгадувати наступну.

2.

Інспектор увійшов до ресторану і відразу ж став свідком запеклої суперечки.

– Ви ж іще замовляли смажене м’ясо, – зверталася сердита офіціантка до підхмелілого клієнта.

– Та не замовляв я ніякого м’яса! – обурювався клієнт. – Зайшов собі на пару годин в ресторан, намагаюсь економити, і на тобі!

– Ви п’яні та вже не пам’ятаєте, що замовляли за ці дві години, – продовжувала гніватися офіціантка.

– Та зате ви добре знаєте, що він не міг замовити цю страву, – втрутився в розмову інспектор. – Прошу вас негайно пройти зі мною в поліцейський відділок!

Як інспектор здогадався, що офіціантка обманювала клієнта?

Якщо вам вдалося розгадати і цю загадку, переходимо до останньої.

3.

– Я тільки що приїхав в це місто, і тут же якийсь чоловік, погрожуючи пістолетом, вкрав у мене годинник! – розповідав турист в поліцейському відділку. – Виглядав він так: у нього були вуса, сині штани…

– Можете не продовжувати, – перебив його начальник поліції. – Ми вже все знаємо, адже всюди в місті встановлені камери спостереження. Ось, погляньте на фото.

– Гадаю, що злочин скоїв один з п’яти близнюків-шахраїв : Лу, Ло, Ла, Лі або Ле, – сказав начальник поліції.

– Ми вже привели їх сюди. Подивіться на них і назвіть злочинця.

Відповіді

1. Офіціант. Лівші зручніше нести піднос в правій руці, а розставляти їду і напої лівою, оскільки провідна рука працює, а інша просто зафіксована.

2. На годиннику на стіні в кутку можна визначити час – 18:15. Оголошення над стійкою свідчить, що гарячі страви відпускаються до 15:00. Тому відвідувач, що пробув в ресторані “пару годин”, вже не міг замовити гарячу страву.

3. Винен Ле. У Лу на капелюсі стрічечка із зигзагоподібними, а не прямими смужками. Ло не міг тримати пістолет через гак. У Ла вуса опущені вниз, а у Лі забинтована рука (не зубами ж він крав годинник).

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close