Дочка Ван Дамма виросла і стала крутішою навіть за свого батька

Загадковий погляд, чарівна посмішка і, звичайно, неперевершений шпагат. Ця леді – справжня красуня з відмінними фізичними здібностями, що зовсім не дивно, адже її батько – легендарний актор і майстер бойових мистецтв Жан-Клод Ван Дамм.

Знайомтеся з Б’янкою – дівчиною, яка, незважаючи на свій юний вік, вже домоглася успіхів у спорті і в кіно, тим самим ставши гідним продовжувачем знаменитого прізвища.

© instagram.com

Б’янка Ван Варенберг (саме так звучить справжнє прізвище її батька) успадкувала від своїх спортивних батьків не тільки ефектну зовнішність, але і неймовірну гнучкість. Тому незважаючи на свою витончену і на перший погляд тендітну фігуру, може з легкістю виконувати круті стрибки і прийоми.

© instagram.com
© instagram.com
© instagram.com

 

Як зазначає дівчина, любов до спорту у неї з дитячих років, але тільки не до бойових мистецтв (раніше вона їх просто ненавиділа): у дитинстві вона займалася фігурним катанням.

© instagram.com

Згодом Б’янка все ж почала проявляти інтерес до єдиноборств і тепер уміло повторює трюки свого батька. Вони часто тренуються разом, а часом люблять і поборотися один з одним в спортзалі. Для дочки Ван Дамм є прикладом, а вона – його великою гордістю.

© instagram.com
© instagram.com

Слідувати стопами батька Б’янка вирішила не тільки в спорті, але і в кіно. У 2012 році вона зіграла головну роль у фільмі “Вторгнення ззовні”. Сьогодні на рахунку дівчини близько 10 картин, де вона виступає як актриса, продюсер, сценарист і художник.

© instagram.com

Фото заголовку from-ua.com
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close