8 міфів про вино, в які ми вперто віримо

Існує чимало правил, якими нас переконують керуватися при виборі вина. Ми сліпо довіряємось їм, а, виявляється, даремно.

Тутка вирішив розвіяти найбільш поширені забобони, щоб кожен зміг підібрати напій, що підходить саме йому.

1. Хороше вино не завжди коштує великих грошей

Багато хто вважає, що висока ціна завжди означає відмінну якість. Але на практиці це не так. У хороших виробників можна знайти лінійки вин за доступними цінами, які ні в чому не поступатимуться за смаковими характеристиками.

2. Вино може бути з різних сортів

Існує думка, що вино з одного сорту винограду краще за якістю. Але саме різні сорти допомагають домогтися гармонійного смаку і наділити вино різноманіттям відтінків.

3. Гвинтова кришка не означає підробку

Інше марновірство, пов’язане з вином, говорить: гвинтові пробки використовують тільки в підробках. Насправді ж багато виробників використовують їх по 2 причинам:
1) такі пробки допомагають знизити собівартість вина;
2) у них, на відміну від натуральних пробок, не розмножуються бактерії.

4. Якість напівсолодких вин зазвичай страждає

Деякі виробники стверджують, що напівсолодкі вина нічим не гірше сухих і напівсухих. В реальності цукор при виробництві даного вина використовується для того, щоб замаскувати недоліки.

5. Одне вино може підходити до різних страв

Є й ті, хто впевнений, що для кожної страви потрібно підбирати окремий сорт вина. Не варто обмежувати себе якимись стереотипами — експериментуйте і знаходите нові, неповторні поєднання!

6. Яскрава етикетка використовується для хорошого вина

Висока конкуренція на ринку вина стимулює виробників знаходити нові рішення для того, щоб вибір припав саме на їх продукт. Яскрава етикетка — це всього лише маркетинговий хід. Якість вина від цього ніяк не падає.

7. Осад не означає, що вино пофарбовано

Багато хто впевнені, що осад, що утворюється в келиху вина, говорить про додавання барвників та низьку якість. Насправді осад означає лише те, що при виготовленні вина не застосовувалася фільтрація і вино максимально натуральне.

8. Багато сортів вин з роками втрачають якість

Незважаючи на те, що це досить поширений міф, дуже невеликий відсоток вина з часом стає краще. Для більшості вин «старіння» категорично протипоказане.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close