Як ви цілуєтеся, згідно вашого знаку зодіака? Інтрига!

Що може бути солодше поцілунків? Адже це так хвилююче! Відносини завжди починаються з невинних дотиків, ненав’язливих ніжних обіймів і поцілунків. Це старт для чогось більшого. Поцілунок — перший інтимний крок.

Сьогодні ми вам розповімо про те, як цілуються представники різних знаків зодіаку. Можливо, вам це знадобиться!

Овен.

Не сильно турбуйтеся, але представники цього зодіакального знака трохи «неохайні» в поцілунках. Вони постійно поспішають, тому не надають належної уваги захопленню і трепету. І все ж, завжди є можливість потренуватися і поліпшити свої навички!

Телець.

Вони не стануть цілуватися на першому побаченні, або ж просто жартуючи. Для них поцілунки є дуже важливою і потаємною складовою відносин, тому Тельці будуть дуже старатися догодити. Вони працюють над своїми вміннями!

Близнюки.

Чемпіони поцілунків! Вони майстерно орудують губами і язиком (своїми і партнера). Близнюки завжди знають, коли доречний поцілунок і яким він повинен бути в цей момент. Складно встояти!

Рак.

Представники цього знака добре цілуються теж, тому що вони вкладають в цей процес усю свою душу і серце. Вони щиро наміремі передати партнерові свою любов через поцілунок. Виходить справді чарівно!

Лев.

Ось вже хто дійсно любить себе обманювати. Потрібно іноді намагатися, а не тільки вірити в свою перевагу! Левам здається, що вони просто майстри поцілунків, але насправді це не завжди так. Потрібно навчитися не хвалитися своїми вміннями, а дійсно вдосконалювати їх.

Діва.

Представники цього зодіакального знаку відмінно вміють цілуватися, але роблять це однотипно, тому партнерові може стати нудно. Пам’ятайте, що в поцілунках важлива не тільки техніка, але ще й жива пристрасть!

Ваги.

Поцілунки з вагами справді хвилюють і захоплюють, адже вони довгий час продумують цей довгоочікуваний момент, коли їх губи зіллються з губами другої половинки… Чудово!

Скорпіон.

Люди, що народилися під цим знаком, часом бувають так наполегливі і жагучі, що це навіть відлякує їх партнерів. Потрібно навчитися балансувати між атакуючими і палкими поцілунками!

Стрілець.

Представники цього знака зодіаку цілуються нормально. Але це слово не всім подобається, вірно? Для випадкових зв’язків цей тип поцілунків відмінно підійде, але для серйозних відносин — ні, адже ви не покажете жодної краплі своїх почуттів таким поцілунком.

Козеріг.

Ось вже хто не стане поспішати! Партнерам козерогів буває непросто, адже доводиться довго чекати навіть поцілунку. І все ж, терпіння допоможе дочекатися бажаного. Довгоочікуваний поцілунок буде солодкий!

Водолій.

Представники цього знака зроблять все, щоб ви ніколи не забули їх поцілунків! Вони завжди авжди непередбачувані і пристрасні. Водолії знають, коли варто включити ніжність, а коли бути більш палкими. Чудовий талант!

Риби.

Хоч і доводиться чекати поцілунків, як і у випадку з Козерогом, але ніхто не шкодує. Коли риби відкриваються для свого партнера, їх поцілунки стають дійсно палкими і справді солодкими!

Тепер ви знаєте, як цілуються всі знаки зодіаку. Вперед, відточуйте майстерність!

Фото заголовку
За матеріалами

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close