Тупість — основна причина смерті, яка випереджає старість

© woman.ua

Доброго дня. Я — патологоанатом. У мене найтихіші клієнти і найкраща робота з тих, що «з людьми». Є багато скривдженого життям народу. Продавці скаржаться на покупців, покупці на продавців, неформали на звичайних людей, звичайні люди на неформалів. Я повинен сказати, праві всі.

Річ в тому, що безцінний досвід, отриманий мною в ході трудової діяльності, підказує, що 80% людей за рівнем інтелекту не дотягують навіть до інфузорії-туфельки. Тупість — основна причина смерті, переганяюча старість, хвороби, нещасні випадки і навіть війни на добрий десяток відсотків. Для того, щоб мої висновки стали очевидні, я поясню методику підрахунку.

Якщо ви не впоралися з керуванням на обледенілій дорозі і розбилися – це автокатастрофа. Якщо ви виконали цей номер, видаючи по льоду 120 км/год на літній гумі, ви — жертва власної тупості.

Якщо ви отруїлися неякісними продуктами — це сумно. Якщо ви зжерли протерміновані консерви просто тому, що їх шкода викидати, ви — тупий.

Якщо вас убило струмом, це нещасний випадок. Якщо ви полізли під ввімкнений телевізор «лише підкрутити» — ви клінічний дебіл, мозок якого був мертвий задовго до офіційної смерті.

Якщо ви згоріли при пожежі — я співчуваю. Якщо пожежа почалася від того, що ви п’яним курили в ліжку — ну, ви мене зрозуміли.

Я кожен день виймаю видерті з корінням рулі з закляклих рук стрітрейсерів, завертаю в рулони придурків, які намагалися писати SMS, переходячи автомагістраль, збираю, як пазл, дебілів, які підсвічували собі сірником в бензобаці, і змітаю в труну ідіотів, які намагалися поцупити високовольтний кабель. Кінця цьому немає, що красномовно свідчить про інтелектуальний рівень населення.

Не треба ображатися на інших — на дурнів не ображаються. І самі не ображайте інших — нема чого з дурнями зв’язуватися. А якщо ви раптом вирішили, що належите до рідкісних 20% тільки на тій підставі, що ще топчетесь на землі вухами догори, то просто пам’ятайте: це не ви такі розумні, це просто дурням щастить.

Успіху всім, щастя,  до швидкої зустрічі.

Фото заголовку woman.ua
За матеріалами econet.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close