Старенька, боялася дозволити чоловікові показати їй дорогу. Але те, що вона сказала через мить…

© istockphoto.com

Фермер зупинився біля місцевої майстерні, щоб механік відремонтував його вантажівку. Але ремонт зайняв більше часу, ніж він очікував, тому фермер сказав, що живе не далеко, і піде додому пішки. По дорозі додому він заглянув в господарський магазин і купив відро та банку фарби. Потім він зайшов у продуктовий магазин і взяв кілька курчат і гусака. Однак, вийшовши за межі магазину, у нього виникла проблема — як донести всі його покупки додому. Поки він чухав голову, до нього підійшла маленька старенька, яка сказала йому, що вона загубилася. Вона запитала: «чи можете ви розповісти мені, як дістатися до провулка Пересмішника, 1603?» Фермер відповів: «Ну, насправді, моя ферма розташована недалеко біля цього будинку. Я збираюся йти туди, але я не можу донести всі мої покупки». Бабуся запропонувала: «Чому б тобі не покласти банку з фарбою у відро, взяти відро в одну руку, покласти курчат під кожну руку, а гусака взяти в іншу руку?»

«Велике спасибі за пораду», — сказав чоловік, і вони вирушили до ферми. По дорозі він сказав: «Давайте трохи зріжемо, якщо ми звернемо в цей провулок, ми будемо на місці в мить ока».

Маленька стара обережно оглянула його, а потім сказала: «Я самотня вдова без чоловіка, мене нікому захистити… Звідки я знаю, що, коли ми увійдемо в провулок, ти не притулиш мене до стіни, не задерешь мою спідницю і не скористаєшся мною?!»

Вражений фермер відповів: «Святі угодники, леді! Я несу відро, банку фарби, двох курей і гусака. Як по вашому я зможу притиснути вас до стіни і зробити це?»

Старенька відповіла: «Залиш гусака, прикрий його відром, постав фарбу поверх відра, а я буду тримати курчат».

Фото заголовку istockphoto.com
За матеріалами rumorhasitlegends.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close