Фотограф робить портрети незнайомців до і після того, як вона їх цілує

У той час як більшість людей прибуло на датський фестиваль Roskilde за музикою і атмосферою, фотограф Джоанна Сірінг приїхала сюди з іншою метою: вона хотіла зробити фотографії незнайомців до і після поцілунку.

Мешканка Нью-Йорка, норвежка за походженням, вона перетворила всі ці знімки в серію «Поцілунок незнайомця», завдяки якій Джоанна намагається підкреслити важливий і навіть трансформуючий вас зв’язок з незнайомими людьми. «Зав’язуючи нові відносини і дізнаючись думки та ідеї незнайомців, ми могли б будувати мости і боротися з невіглаством і засудженням», – каже Джоанна.

Фотограф підходила до людини (незалежно від статі або раси), щоб зробити перший знімок, а потім пояснювала свою ідею, перш ніж її цілувати. Дивно, але люди відразу ж виходять зі своїх свідомо створених образів і просто стають самими собою. І цьому може бути навіть біологічне пояснення. «Поцілунок стимулює всі нервові закінчення в губах, – пояснює Джоанна. – Далі відбувається вивільнення дофаміну і сплеск окситоцину. Це миттєві ліки від стресу і безпосередній емоційна зв’язок між двома людьми».

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close