Дурепа домашня: інструкція з експлуатації

© cluber.com.ua

Із слабкими нервами читати не рекомендується. Образ – зібраний, та не списаний з жодної конкретної жінки.

Дурепа домашня – взагалі-то це нормальна людина, лише за винятком її деяких виняткових здібностей

1. Здатність стежити тотально за трусами і шкарпетками – робить її цінним екземпляром для спільного життя з безалаберним індивідумом.

2. Здатність із залишків молока, кефіру спорудити тірамісу, чізкейк, мафіни – робить її прекрасним доповненням до бізнес ланчу в суші-ресторані.

3. Здатність прожити з мінімумом вимог (часом їй достатньо одного туалетного паперу і шматка мила) – робить її економічно доцільною для скнари і економіста.

4. Здатність швидко знаходити потрібні речі – мобільний або ключі – замінює пошуковики і економить час.

Правила поводження з дурепою домашньої свідчать:

1. Не давати грошей більше ніж на кг крупи – хіба може Дурепа домашня задуматися про нерухомість або бізнес?

2. Головне заняття Дурепи домашньої – ДІМ, значить ні до чого даремно витрачатися на театри, салони і курорти – цікавіше купити для неї ще один кілограмчик борошна – нехай займеться черговою творчістю і самовираженням.

3. Дурепа любить поплакати після секса, до секса і під час секса. Головне пропускати звуки, що видаються дурепою домашньою повз вух. Що ж збої бувають у всіх, в цьому випадку допоможе ігнорування і пропуск повз вуха.

4. Дурепа домашня попросила помити підлогу або заправити ліжко, зібрати шкарпетки, помити посуд – ознака серйозних порушень, загрожує незворотними збоями в роботі Дурепи домашньої.

5. Побачив – Дурепа домашня засумувала – купи їй соди. Нехай миє кахель. Це заняття трохи відволіче її. Якщо не допомагає, можна піти на крайні заходи – видати грошей на Фейрі і Доместос.

6. Увага! Будь-які освітні процеси загрожують поломкою Дурепи домашньої і перетворенням її в особистість. В даному випадку з’являється ризик втрати Дурепи домашньої. Уникайте потрапляння на її очі розумних книжок, відвідування семінарів і подружок – психологів, адже вони теж дурепи, тільки не домашні.

7. Ніяких ресторанів. Ніщо так не псує Дурепу домашню як ресторанна їжа, вона перестає наминати за дві щоки манну кашу, зварену для дітей.

8. Крайнім заходом збереження Дурепи домашньої є тотальний контроль і народження декількох дітей. І навіювання, що перше – це її дитина, тільки вона зобов’язана стежити сама за чисткою дитячих поп, дитячих ротів і вух, крім шкарпеток у неї з’явиться багато справ домашніх. Втім, якщо дійшло до нащадків і Дурепа домашня ще не втекла від вас до цього моменту, можете бути впевнені – вона буде ще здатна найближчий рік виконувати деякі функції.

Фото заголовку cluber.com.ua
За матеріалами cluber.com.ua

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close