Цікаві факти про таке трендове нині «селфі»

Селфі-камери, селфі-палиці, селфі-вентилятори, селфі-кнопки, селфі-соцмережі… іноді здається, що світ зійшов з розуму, коли у людей з’явилася можливість фотографувати самих себе. А тим часом, мало кому відомо, що перший знімок самого себе був зроблений ще у вісімнадцятому столітті Робертом Корнеліусом. А саме слово «selfie» у 2013 році було внесено до Оксфордського словника. Цікаво? Тоді пропонуємо вам кілька цікавих фактів про «селфі».

Цікаві факти про трендовому нині
© pulson.ru

— Статистика стверджує, що 40% опитаних американців у віці від 18 до 35 років роблять у середньому один автопортрет в тиждень.

Цікаві факти про трендовому нині
© pulson.ru

— Цілком логічно, що жінки роблять фото самих себе частіше, ніж чоловіки, – а саме в півтора рази.

— Серед найпопулярніших трендів при виборі місця для селфі лідирує пляж. Потім йдуть тренажерні зали, ресторани і місця відпочинку – клуби, театри і т. д. Так що якщо хочете бути оригінальними – скористайтеся послугою фотобудка в оренду – у вас буде унікальне селфі.

Цікаві факти про трендовому нині
© pulson.ru

— З визначних пам’яток журнал Тайм визнав найпопулярнішою Ейфелеву вежу для селфі – і це зрозуміло, Париж – мрія мільйонів.

— Одне з самих незвичайних селфі зробив астронавт Базз Олдрін ще в 1966 році в космосі, а в 2014 році він опублікував це фото в соціальних мережах.

Цікаві факти про трендовому нині
© pulson.ru

Селфі – це вже не просто фотографія або окремий вид мистецтва. Це спосіб самоствердження, отримання загального схвалення, а для деяких навіть вагомий аргумент для того, щоб ризикнути життям. До речі, продавці екстрім-розваг теж помітили стрімке зростання попиту на їх послуги після того, як з’явилася можливість робити знімки з екшн-камер або звичайних смартфонів. Дослідники прийшли до висновку, що чим більше людина публікує знімки самих себе, тим вища ймовірність існування проблем в реальному особистому житті і стосунках з оточуючими.

Цікаві факти про трендовому нині
© pulson.ru

Крім соцмереж селфі відіграє важливу роль у набираючих популярності дистанційних відносинах. В епоху, коли можна легко познайомитися з людиною з іншого континенту, фотографії самих себе – відмінний спосіб показати своє повсякденне життя.

Фото заголовку ria.ru
За матеріалами pulson.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close