7 неочевидних речей, за яким люди можуть скласти про нас свою думку

Наша поведінка нерідко залежить від ситуації, в якій ми знаходимося. Однак у кожного з нас є свої звички і особливості, за якими люди — найчастіше підсвідомо — визначають своє ставлення до нас.

Ми пропонуємо вам перевірити, наскільки вірні результати досліджень, які пояснюють як ті чи інші речі впливають на сприйняття нас іншими.

Рукостискання

© cbs

Дослідження, проведені в університеті американського штату Алабама, показали, що хоча тільки по рукостисканню важко повністю оцінити незнайому людину, деякі висновки зробити все ж можна.

Виявилося, що чим міцніше рукостискання, тим цілеспрямованішою і впевненішою виглядає людина, що стоїть перед вами. Крім того, в рамках того ж дослідження вдалося встановити, що люди з міцним рукостисканням найчастіше дуже емоційні і товариські.

Нервові звички

© rexfeatures

Найчастіше ми не можемо контролювати такі речі, як накручування пасма волосся на палець або дотику до власного обличчя і тому подібні дії.

Згідно з дослідженням, проведеним в Університеті Мічигану, люди, схильні до «нервових» звичок, мають схильність до перфекціонізму і практично ніколи не можуть повністю розслабитися. Крім того, ці прояви тільки посилюються, якщо такі люди відчувають смуток, втому або відверто нудьгують.

Чи є у вас домашня тварина

© depositphotos   © whypree_tho

Професор психології доктор Деніз Гастелло з Університету Керролл, США, провела дослідження серед шести сотень студентів, частина з яких віднесла себе до любителів кішок, а інша до тим, хто віддає перевагу собакам.

Виявилося, що «собачники» — люди більш активні, товариські й енергійні. Ті ж, хто віддає перевагу кішкам, в більшості випадків інтровертні, чутливі і ранимі. Любителі собак частіше слідують правилам, тоді як «кошатників» в більшості випадків можна назвати нонконформістами.

Тому, вперше зустрічаючи людини, придивіться, чи немає на його одязі шерсті домашніх тварин, можливо, це допоможе правильно вибудувати діалог з ним.

Зоровий контакт

© universalpictures

Згідно даним, отриманих в ході досліджень доктора психології Адріена Фернхема, люди, які під час розмови шукають зі співрозмовником візуальний контакт, сприймаються не тільки як більш добродушні, але і як щирі і правдиві.

Крім того, тривалий зоровий контакт говорить про екстравертность, а короткий — про інтровертность співрозмовника. Люди, здатні довго дивитися в очі візаві, більш впевнені в собі і мають насиченіше суспільне життя.

Як ви спілкуєтеся з офіціантами

© mrbean

Те, як людина розмовляє з офіціантами або іншим обслуговуючим персоналом, може багато розповісти про нього. Якщо людина ввічлива з тими, від кого він залежить, і груба з людьми, що знаходяться нижче його посади чи соціального стану, то подібна манера свідчить про його погане ставлення до людей в цілому.

Існує навіть негласне «правило офіціанта», сформульоване кількома великими бізнесменами. Один з них розповів, що одного разу на співбесіді, яка проходила у ресторані, відмовив у роботі людині, яка була дуже мила з ним, але при цьому досить грубо розмовляла з офіціантом.

Пунктуальність

© herthemovie

Про людину, запізнюючу на зустріч, найчастіше складається негативне враження ще до знайомства. Насправді ж причиною запізнення може бути, наприклад, інше, ніж у вас, сприйняття часу.

Однак якщо запізнення приймають «хронічний» характер, то перед вами, швидше за все, так звана людина типу «Б». Як показали проведені дослідження, такі люди спокійні, неквапливі, врівноважені і не схильні до честолюбства, тоді як люди типу «А» амбітні, активні і більше зосереджені на кар’єрі.

Використання телефону під час розмови

© channel4

Мабуть, немає нічого більш подразнюючого, ніж співрозмовник, який постійно щось перевіряє у своєму телефоні. Це створює відчуття, що людина мало зацікавлений розмовою і своїм співрозмовником.

Крім того, вчені з американського університету в Элоне встановили, що постійне підглядання в телефон під час зустрічі не дає повністю зосередитися на розмові і зрозуміти свого співрозмовника.

Інше дослідження показало, що люди, які постійно перевіряють електронну пошту або оновлюють сторінки в соцмережах, емоційно нестабільні і підсвідомо намагаються підняти собі настрій.

Фото заголовку depositphotos   whypree_tho
За матеріалами businessinsider, huffingtonpost

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close