18 конкурсів краси минулого століття, в яких потрібно було дуже постаратися заради перемоги

Сьогодні, щоб виграти в конкурсі краси, потрібно вибрати плаття і купальник, доглядати за обличчям, волоссям. Раніше все було не так просто. Крім звичайних конкурсів, на яких обирали головну красуню міста або країни, проводили змагання на найкрасивіші ніжки, очі, найбільш рівну поставу.

Методи оцінки на таких конкурсах точно вас здивують, а Тутка підібрав цікаві фото до кожного з них.

1. Міс пляж (1922)

Саме так виглядали модні купальники в минулому столітті. На фото — конкурс купальних костюмів, який проходив 17 червня 1922 року, який виграла Ганна Нібель.

2. Конкурс краси серед працюючих під час війни жінок (1942)

Конкурс проходив в Канаді. Взяти в ньому участь могла будь-яка жінка, яка працювала в умовах війни.

3. Міс ідеальна постава (1956)

В цьому конкурсі оцінювалася не зовнішність конкурсанток, а… їх рентгенівські знімки! Моделі Маріанна Баба, Луїс Конвей і Рут Свенсен стоять біля своїх рентгенівських фото, які принесли їм призові місця.

4. Міс прекрасні очі (1930)

Щоб нічого не відволікало суддів від головної задачі — оцінки краси очей, конкурсантки одягали маски. Ніяких оціночних суджень у цілому щодо обличчя учасниць завдяки цьому не було.

5. Королева кухні (1964)

На фото — Глорія Прінс. Вона завоювала титул «міс кухня» в Нью-Йорку, нагородження проходило в Будинку хорошого смаку.

6. Королева пончиків (1957)

Цей конкурс користувався великою популярністю серед жителів Нью-Йорка. І не дивно, ця смакота і сьогодні дуже поширена в Америці. Кожен рік переможниця фотографувалася не тільки з короною і кубком, але і з пончиками.

7. Королева сосисок (1955)

Конкурс проходив у рамках національного тижня хот-догів за підтримки м’ясної компанії «Зіон». Переможницею стала Джин Кортні.

8. Міс красиві ніжки (1930)

Щоб нічого не заважало суддям оцінити тільки ніжки конкурсанток, їм доводилося вдягати такі мішки. На що тільки не підеш заради перемоги!

9. Королева радіо (1939)

На фото — переможниця конкурсу «Міс радіо» Ельміра Хамфріс. Її вражаючий костюм вкритий блискавками, які зроблені зі звичайного картону!

10. Міс магічний маркер

Конкурсантка знала, чим привернути увагу суддів. А з конкурсу вийшла запам’ятовуюча (особливо на той час) реклама маркерів.

11. Міс машинне масло (1955)

Не дивно, що на фото цієї королеви краси є і машина, і працівники заправки. Конкурс носив назву «Міс машинне масло».

12. Міс апаратне забезпечення (1967)

Конкурсантки вишикувалися в головному офісі Stanley Tools в Шеффілді. Офісні вбрання і робоча атмосфера не заважають насолоджуватися конкурсом.

13. Міс пелюшка (1947)

На фото Бетті Баретт — переможниця незвичайного конкурсу, в ході якого конкурсанткам потрібно було дефілювати в саморобних підгузниках. Конкурс проводив Інститут обслуговування пелюшок Америки.

14. Міс боб-каре (1925)

У 1925 році у Флориді коротка стрижка боб-каре стала настільки популярною, що влада міста вирішили влаштувати тематичний конкурс краси. Саме в цей час підхід до жіночності змінився, жінки «звільнилися» від корсетів, які  здавлюють, зробивши вибір на користь вільних і більш зручних суконь, як на фото.

15. Міс американський вампір (1970)

Цей конкурс був проведений для реклами фільму «Будинок темних тіней». Нагороджує переможницю Джонатан Фрайд, який зіграв у фільмі роль головного вампіра Барнаба Коллінза.

16. Міс психологічна війна (1950)

Одна з найбільш загадкових фотографій конкурсів краси минулого століття. Про неї немає майже ніякої інформації, крім того, що учасниць було 4 і вони фотографувалися біля саморобних мікрофонів. Вважається, що конкурс був проведений, щоб показати, наскільки нечесні та пропагандистські методи були використані під час Другої світової війни.

17. Міс фігура Мерилін Монро (1958)

Учасниці могли порівняти свої фігури з шаблонами фігур Мерилін Монро. Перемога діставалася учасниці з найбільш схожими параметрами.

18. Місіс Тахома (1955)

В цьому конкурсі були дуже жорсткі вимоги, незважаючи на просту і банальну назву. Майбутня місіс повинна була бути заміжньою жінкою у віці від 18 до 35, мати як мінімум одну дитину. У конкурсанток перевірялися і різні домашні вміння: швидкість прибирання ліжка, якість прасування сорочок і навіть смак їх фірмової випічки! Цікаво, що оцінювалося і те, як вони «натренували» своїх чоловіків, — для цього судді перевіряли, як швидко чоловіки можуть змінити підгузник.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close